DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA 2 CZERWCA 2024 R.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się  w organizację i liturgiczne przeprowadzenie uroczystości Bożego Ciała, za przygotowanie ołtarzy, za udział we Mszy świętej za włączenie się w liturgię, śpiew, wspólną modlitwę; za podjęcie chorągwi, strażackich sztandarów i feretronów, za całą oprawę procesji, za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem.
Trwamy w Oktawie Bożego Ciała; każdego dnia zapraszamy na procesję po Mszy świętej o godz. 18.00. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków na każdej Mszy świętej. W czasie oktawy nabożeństwo czerwcowe po Mszy świętej o godz. 18.00; od piątku o godz. 17.30.
W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; tego dnia nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych; to także Pierwszy Piątek Miesiąca; korzystajmy z darów sakramentalnych. Odwiedzimy także chorych; prosimy o zgłoszenia.
Koło Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na 33 rocznicę powstania Radia; wyjazd 14 lipca o godz. 6.00; zapisy w kancelarii i  u p. Zofii i p. Bogusi.
Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Jerzy Makuch, Hanna Domżał, Danuta Gąsiewska, Józefa Cegiełka, Zbigniew Skibiński, Jadwiga Milczarek. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...
Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.