I NIEDZIELA ADWENTU 29 LISTOPADA 2020 R.

Rozpoczynamy Adwent; niech czuwanie z Maryją na przyjście Zbawiciela będzie czasem żarliwszej modlitwy i odkrywania, że dobre czyny przybliżają do Boga i ludzi.
Jutro święto św. Andrzeja Apostoła; pamiętajmy tego dnia w modlitwach o naszym Księdzu Biskupie Ordynariuszu.
W tym tygodniu Pierwszy Czwartek. Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy 21 grudnia; prosimy o zgłoszenia (nie będzie wizyty u chorych w I piątek miesiąca).
Roraty będziemy odprawiali od poniedziałku do soboty, każdego dnia o godz. 7.00. Zapraszamy szczególnie dzieci, ponieważ one wzrastają i rozwijają się w rodzinach warto, aby nie byli sami. Będzie dla nich konkurs uczestnictwa, a na koniec nagrody za wytrwałość.
W przyszłą niedzielę dzień św. Mikołaja.
Nasze rekolekcje adwentowe będą w dniach 13, 14 i 15 grudnia, od III Niedzieli Adwentu. Prosimy tak zaplanować sobie zajęcia, aby skorzystać z daru rekolekcji. Rekolekcje poprowadzi o. dr Emilian Gołąbek OFM z Kłodzka.
Dobrze znamy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, Jak co roku możemy zaopatrzyć się w świece, postawione na rodzinnych stołach są znakiem, życzliwości udzielanej potrzebującym. Świece można nabywać w naszym kiosku parafialnym; świece małe – 6 zł., świece duże – 15 zł.
Za tydzień w II Niedzielę Adwentu wspieramy ofiarami do puszek Kościół odradzający się na Wschodzie, za życzliwość i zrozumienie dziękujemy.
Zapraszamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Barbara Borowa, Krystyna Małachowska, Jacek Śniecikowski, Eleonora Ratajczyk, Adam Bochain, Wiktor Cywka, Janina Puchalska. Prośmy dla  nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.