II NIEDZIELA ZWYKŁA 15 STYCZNIA 2023 R.

Dziękujemy rodzinom, które przyjęły nas  w ostatnim tygodniu w czasie kolędy; dziękujemy za dar wspólnej modlitwy, ofiary i okazaną życzliwość.
W środę rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Włączmy się w wołanie do Boga, aby uczniowie Chrystusa stanowili jedno, ale także, aby łączyć uczynki z wyznawaną wiarą. 
Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie przedstawią koncert kolędowy. Zapraszamy.
Przymierze Rodzin zaprasza na spotkanie w Sali katechetycznej w środę 18 stycznia po Mszy św. wieczornej. Temat spotkania: „Spowiedź osób starszych.” Zapraszamy.
W przyszłą niedzielę taca na ogrzewanie, za ofiary już dzisiaj dziękujemy.
Rozpoczęły się ferie; życzymy dobrego wypoczynku i umocnienia sił duchowych i fizycznych.
Zachęcamy do nabywania tygodników „Gość Niedzielny” i „Niedziela”; niech lektura prasy katolickiej przybliża nas coraz głębszego rozumienia prawd wiary, a także swojego miejsca i roli we wspólnocie Kościoła..
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Piotr Dolat, Kazimierz Marosik, Jan Patroniak. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Dobrej niedzieli. Szczęść Boże