III NIEDZIELA WIELKANOCNA 5 MAJA 2019 R.

Trwa miesiąc maj, powierzajmy Maryi, naszej Matce i Królowej wszystkie nasze sprawy osobiste, rodzinne oraz Kościoła i Ojczyzny. Każdego dnia zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30 w naszym kościele.

Przyszła niedziela jest niedzielą Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza, tego dnia polecamy szczególnie sprawę powołań kapłańskich. Tego dnia taca przeznaczona jest na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu; dziękujemy za wszelką życzliwość.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00. spotkanie na naszej Sali gimnastycznej dla rodziców i dzieci rocznicowych. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej będzie w Niedzielę 26 maja o godz. 11.30.

We wtorek spotkanie biblijne w domu parafialnym o godz. 16.30.

We środę uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika głównego Patrona Polski; pamiętamy o Solenizantach Księdzu Prałacie Seniorze i Panu Organiście.

We środę spotkanie KŻR o godz. 16.30 w domu parafialnym.

Parafia św. Jana Chrzciciela organizuje w dniach: 17-19 maja kurs ewangelizacyjny „Nowe Życie”; szczegóły na plakatach.

Uroczystość I Komunii Świętej będzie w naszej parafii 19 maja w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30. Otaczajmy modlitwą dzieci i ich rodziny, aby Pan Jezus zamieszkał w nich i im obficie błogosławił.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

W ostatnim czasie odeszły do Pana: śp. Wacława Janakowska, Henryka Antoniewicz i Grażyna Smolczewska. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.