III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 24 MARCA 2019 R.

Dziękujemy za ofiary na ogrzewanie kościoła.

Zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdy piątek o godz. 17.15 oraz na Gorzkie Żalew każdą niedzielę o godz. 17.15. Gorzkie Żale połączone są z nauką pasyjną i procesją eucharystyczną wewnątrz kościoła. Zachęcamy do łączenia udziału w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalów z udziałem we Mszy Świętej; to Eucharystia jest celem i szczytem życia chrześcijańskiego.

Po zakończeniu Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej, Parafianie z bl. 29 listopada 7 zamówili Mszę św. dziękczynno-błagalną na 12 maja br. na godz. 11.30, zaś Parafianiez bl. Barlickiego 24 zamówili Mszę św. dziękczynno-błagalną na 16 czerwca br. na godz. 11.30.

W najbliższy poniedziałek przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego; tego dnia dziękujemy za dar życia, który stał się naszym udziałem i modlimy się, aby zawsze szanowano prawo do życia każdego człowieka.

25 marca dziękujemy za 27 lat istnienia naszej Diecezji Łowickiej; na te dzień Ksiądz Biskup Ordynariusz zaprasza na dziękczynną Eucharystię do Bazyliki Katedralnej w Łowiczu na godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę możemy składać ofiary do puszek na kwiaty do Grobu Bożego i na dekoracje wielkanocne; za życzliwość dziękujemy.

Zapraszamy chętnych do udziału w kursie przedmałżeńskim do domu parafialnego w poniedziałek na godz. 19.00.

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Sabina Brodowicz, Maciej Głogowski, Grażyna Żak, Ryszard Tomczak i Małgorzata Karpiak. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…. 

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.