III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 4 MARCA 2018 R.

Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca modlimy się na każdej Mszy Świętej o powołania; po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu.

Dziękujemy za ofiary na budowę kościołów w naszej Diecezji.

Spotkanie Kół Żywego Różańca we wtorek o godz. 16.45 w Domu parafialnym.

Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w naszej parafii w V Niedzielę Wielkiego Postu, 18 marca 2018 r. Msza św. z namaszczeniem chorych będzie we wtorek 20 marca o godz. 8.30.

Zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdy piątek o godz. 17.15 oraz na Gorzkie Żalew każdą niedzielę o godz. 17.15. Gorzkie Żale połączone są z nauką pasyjną i procesją eucharystyczną wewnątrz kościoła. Zachęcamy do łączenia udziału w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalów z udziałem we Mszy Świętej; to Eucharystia jest celem i szczytem życia chrześcijańskiego.

We czwartek w sposób szczególny pamiętamy z życzliwością w naszych modlitwach o kobietach.

W najbliższy piątek spotkanie naszych katechetów o godz. 16.30.

W przyszłą niedzielę możemy wesprzeć ofiarami do puszek Hospicjum Kutnowskie; za hojność i życzliwość dziękujemy.

Obraz Matki Bożej nawiedził rodziny przy Alei ZHP 6; Parafianie z tego bloku zamówili Mszę św. dziękczynno – błagalną na 11 marca na godz. 11.30; teraz Obraz nawiedza rodziny przy Alei ZHP 1. Drugi Obraz nawiedził rodziny przy ul. Olimpijskiej 4A; Parafianie z tego bloku zamówili Mszę św. dziękczynno – błagalną na 18 marca na godz. 11.30; teraz Obraz nawiedza rodziny przy ul. Olimpijskiej 4B

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Regina Walczak, Jadwiga Rosiak, Jadwiga Kwiatkowska, Kazimierz Raźniewski, Jan Wujcikowski, Wiesław Kubiak, Zbigniew Smulczyk. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…. 

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.