III NIEDZIELA ZWYKŁA 21 STYCZNIA 2018 R.

Dziękujemy rodzinom, które przyjęły nasw ostatnim tygodniu w czasie kolędy; dziękujemy za dar wspólnej modlitwy, ofiary i okazaną życzliwość.

W Kościele Powszechnym trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Włączmy się w wołanie do Boga, aby uczniowie Chrystusa stanowili jedno, ale także aby łączyć uczynki z wyznawaną wiarą.

Opłatek Koła „Radia Maryja” dzisiaj o godz. 16.00 w Domu parafialnym.

W Kutnowskim Domu Kultury od 26 do 31 stycznia o godz. 16.30 br. film „Ignacy Loyola”. Zapraszamy do oglądania świadectwa o założycielu Towarzystwa Jezusowego, z którego wywodzi się papież Franciszek.

Za tydzień taca na ogrzewanie kościoła, dziękujemy już dziś za ofiary i życzliwość.

Zachęcamy do nabywania tygodników „Gość Niedzielny” i „Niedziela” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”; niech lektura prasy katolickiej przybliża nas coraz głębszego rozumienia prawd wiary, a także swojego miejsca i roli we wspólnocie Kościoła.

W ostatnim czasie odeszła do Pana: śp. Marianna Kruczyńska. Prośmy dla niej i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta, życzymy wszelkich Bożych darów; zaś wszystkim naszym Parafianom i Gościom: Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.