IV NIEDZIELA ADWENTU 23 GRUDNIA 2018 R.

Przeżywamy ostatnią niedzielę adwentu, niech te chwile będą wypełnione troską i miłością o siebie i bliźnich, aby przyjąć z radością Nowonarodzonego Króla; jutro dzielmy się szczególnie życzliwością przy wigilijnym stole.

Jutro także ostatnie Roraty o godz. 7.00; zapraszamy.

Dziękujemy za ofiary na ogrzewanie naszego kościoła.

Zapraszamy na Pasterkę o godz. 24.00. Msze św. w I Dzień Świąt Bożego Narodzenia o godz.: 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. W Święto św. Szczepana Msze św. w porządku niedzielnym. Tego dnia błogosławimy owies.

Wybiegamy myślą ku niedzieli po Bożym Narodzeniu, 30 grudnia; jest to Niedziela Świętej Rodziny. Na każdej Mszy Świętej małżonkowie odnowią swoje przyrzeczenia. Na sumie zaś pragniemy, aby swoje przyrzeczenia odnowili małżonkowie przeżywający w tym roku jubileusze począwszy od tych, którzy przeżywają jubileusz 5, 10, 15, 20, 25 itd. Prosimy, aby dostojni jubilaci zgłaszali swoje nazwiska w zakrystii, albo kancelarii. Dla nich przygotujemy pamiątki jubileuszu.

Małżonkom po 50 latach małżeństwa także przygotujemy pamiątki; zatem proszę zgłaszać także tych, którzy przeżyli 51, 52, 53, itd. lat w małżeństwie.

Zakończyło się Nawiedzenie Matki Bożej w bl. ul Barlickiego 4; Parafianie zamówili Mszę św. dziękczynno-błagalną na 17 lutego 2019 r. na godz. 11.30. Zakończyło się Nawiedzenie Matki Bożej w bl. ul Br. Śniadeckich 7; Parafianie zamówili Mszę św. dziękczynno-błagalną na 24 lutego 2019 r. na godz. 11.30.

Od piątku rozpoczynamy wizytę duszpasterską zwaną kolędą, program podamy w Święta.

Zapraszamy do nabywania i lektury tygodników; (tym razem dwutygodników): „Gość Niedzielny” 8 zł. i „Niedziela” 10 zł (z płytą z kolędami R. Rynkowskiego) oraz miesięcznika „Mały Gość Niedzielny.”

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Jan Kubiak, Jan Marciniak, Zenon Kopczyński, Iwona Sobczak i Marek Tomaszewski. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dobrej niedzieli i radości Bożego Narodzenia. Szczęść Boże.