IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 22 MARCA 2020 R.

Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu zwaną „Laetare”; to wezwanie do radości i odnalezienia otuchy w Bożym Miłosierdziu.
W tym szczególnym, wielkopostnym czasie znajdujmy chwile na wspólną modlitwę w naszych domach; niech będzie to wyraz naszej jedności i zaufania Bożej Opatrzności.   
Ze względu na stan epidemii nie będzie rekolekcji wielkopostnych. Korzystajmy z sakramentu pokuty na Mszach świętych w niedziele i dni powszednie.
We środę 25 marca przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, jest to także w naszej Ojczyźnie Dzień Świętości Życia. Maryi, która przyjęła Jezusa Chrystusa – Słowo Życia, powierzajmy siebie, nasze rodziny i całą Diecezję Łowicką, w kolejną rocznicę jej powstania.
Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.15 oraz na Gorzkie Żale  w każdą niedzielę o godz. 17.15. Gorzkie Żale połączone są z nauką pasyjną i procesją eucharystyczną wewnątrz kościoła.
Zachęcamy do nabywania i lektury „Niedzieli” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Marianna Kawecka, Eugeniusz Kuciapski, Helena Rzeźnik. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…. 
Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.