IV NIEDZIELA ZWYKŁA 3 LUTY 2019 R.

Dziękujemy rodzinom, które przyjęły nasw ostatnim tygodniu, a także w czasie całej kolędy; dziękujemy za dar wspólnej modlitwy, ofiary i okazaną życzliwość.

Czas kolędy zbliża się do końca; ostatnim dniem będzie 9 lutego - sobota. Na ten dzień chętnych, którzy zechcą przyjąć kapłana po kolędzie, a nie było ich w czasie wizyty duszpasterskiej prosimy o zgłoszenia w zakrystii i w kancelarii.

8 lutego będzie w naszej Parafii Diecezjalny dzień modlitw o powołania. Zachęcamy do modlitwy różańcowej w ciągu całego dnia w kaplicy adoracji. Na Mszy św. o godz. 18.00 formularz mszalny o powołania.

11 lutego przeżywamy Światowy Dzień Chorych we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Tego dnia Ordynariusz naszej diecezji bp Andrzej F. Dziuba odprawi Mszę św. dla chorych w kaplicy szpitalnej o godz. 11.00. Zapraszamy.

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Witalis Zawadzki, Zbigniew Wróblewski, Michał Bochain. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…. 

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.