IV NIEDZIELA ZWYKŁA 31 STYCZNIA 2021 R.

Dziękujemy naszym Parafianom, którzy przybyli na wspólną modlitwę kolędową do kościoła i przyjęli kapłanów; za dar wspólnej modlitwy, ofiary i okazaną życzliwość.

Czas kolędy zbliża się do końca; ostatnim dniem będzie 4 lutego - czwartek.

Zapraszamy w każdą niedzielę dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej na Mszę św. na godz. 10.00; zaś kandydatów do bierzmowania na Mszę św. o godz. 12.45.

W najbliższy wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, Msze św. o godz. 7.00; 8.30; 10.00 i 18.00. Kończymy czas Bożego Narodzenia; atmosferę kolęd i wystrój związany z Narodzeniem Pańskim zastępuje czas zwykły. W Kościele Powszechnym prosimy za powołanych do życia zakonnego. Tego dnia zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe. Na Msze święte przynosimy gromnice, które zostaną pobłogosławione. Na Mszy św. o godz. 18.00 odnowią swoje śluby zakonne Siostry Pasjonistki.

Zapraszamy do korzystania z Bożych darów w Pierwszy Piątek Miesiąca, do sakramentu pokuty i Komunii Świętej. W piątek odwiedzimy chorych; prosimy o zgłoszenia.

Rozpoczął się nabór do naszej Szkoły Katolickiej; zapraszamy do zapoznania się z propozycjami.

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Jadwiga Skarbecka, Czesława Świerczyńska – Jura, Jadwiga Kamińska, Mirosława Murawska, Andrzej Radziński, Krystyna Żeberkiewicz, Anna Łysio; polecamy ks. prał. Jana Świtkowskiego w 25 rocznicę śmierci. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…. 

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.