NIEDZIELA OBJAWIENIA PAŃSKIEGO 6 STYCZNIA 2019 R.

Wraz z Trzema Królami, włączamy się w powszechne oddawanie chwały Nowonarodzonemu Królowi. Dziękujemy także Dobremu Bogu za dzieło misyjne Kościoła.

Dzisiaj Niedziela Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Po Mszy św. o godz. 11.30 idziemy w Orszaku Trzech Króli pod hasłem: „Odnowi oblicze ziemi” ulicą Królewską do szopki na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego; jest to znak jedności w wierze i radości z odkrywania Jezusa obecnego pośród swoich uczniów.

Dziękujemy rodzinom, które przyjęły nasw ostatnim tygodniu w czasie kolędy; za dar wspólnej modlitwy, ofiary i okazaną życzliwość.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszej scholki parafialnej; koncert będzie po Mszy św. o godz. 11.30.

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”; niech lektura prasy katolickiej przybliża nas coraz głębszego rozumienia prawd wiary, a także swojego miejsca i roli we wspólnocie Kościoła.

W ostatnim czasie odeszła do Pana: śp. Teodozja Kosińska. Prośmy dla niej i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.