NIEDZIELA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA 25 PAŹDZIERNIKA 2020 R.

Dzisiaj niedziela poświęcenia naszego kościoła; dziękujemy Dobremu Bogu za budowniczych i wszystkich, którzy od ponad stu trzydziestu lat w tych murach oddają Bogu chwałę.

W niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych; Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.30, 10.00 11.30, 12.45 i 18.00 z procesją wypominkową.

NA CMENTARZU Z RACJI PANDEMII NIE BĘDZIE MSZY ŚW.

W Dzień Zaduszny Msze Święte w kościele o godz. 7.00, 8.00 i 18.00 z procesją wypominkową.

Ojciec Święty daje przywilej odpustu zupełnego przez cały listopad; nawiedzając cmentarz, albo kościół; odmawiając modlitwę według intencji Ojca Świętego, trwając w stanie łaski uświęcającej.

Przyjmujemy wypominki na cmentarzu, ale także w zakrystii i w kancelarii.

W sobotę kończy się miesiąc październik; dziękujemy za wspólne trwanie na modlitwie różańcowej. Szczególnie dziękujemy rodzicom i dziadkom, którzy przyprowadzali dzieci na nabożeństwa, jest to znak prawdziwego świadectwa i apostolstwa. W piątek zakończenie konkursu uczestnictwa.

Zapraszamy do nabywania zniczy „Caritas”. Znicze można nabywać w cenie 3 zł. w kiosku parafialnym.

Zachęcamy do nabywania prasy Katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Andrzej Skowron, Ryszard Pawłowski, Marianna Grzelecka, Barbara Skonecka, Sławomir Witczak, Leszek Basior, Bożena Piotrowicz i ks. Adam Szkóp. Prośmy dla nich i naszych zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dobrej niedzieli.Szczęść Boże.