NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO 22 STYCZNIA 2023 R.

Dzisiaj po raz czwarty przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego; jest to dobra okazja, aby Bogu dziękować za Jego słowo i prosić o pełniejsze usłyszenie Jego orędzia.

Dziękujemy naszym Parafianom, którzy przyjęli nas w czasie kolędy; za dar wspólnej modlitwy, ofiary i okazaną życzliwość.

Dzisiaj o godz. 15.30 spotkanie opłatkowe Rodzin Radia Maryja w domu parafialnym; zaś w kolejną niedzielę spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca także o godz. 15.30 w domu parafialnym

Dziękujemy za ofiary na ogrzewanie kościoła.

Zachęcamy do nabywania tygodników „Gość Niedzielny” i „Niedziela” oraz miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”; niech lektura prasy katolickiej przybliża nas coraz głębszego rozumienia prawd wiary, a także swojego miejsca i roli we wspólnocie Kościoła.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Janusz Wieśniak, Krystyna Kubiak, Kazimierz Kowalczyk, Anna Mikołajczyk, Bogumiła Jędrzejczak, Barbara Bocian, Jan Zgierski; polecajmy także ks. kard. Józefa Glempa w 10 r. jego śmierci. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dobrej niedzieli. Szczególnie życzymy Bożych darów Babciom i Dziadkom. Szczęść Boże.