NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 21 KWIETNIA 2019 R.

Otrzymaliśmy dar Wielkanocnego Poranka, kiedy Jezus Chrystus – nasz Pan zmartwychwstaje i daje nam dar życia i pokoju. Niech Jego łaska towarzyszy nam, naszym rodzinom i Ojczyźnie. Niech Maryja,  oręduje za nami, abyśmy otworzyli się na dar mocy paschalnych. Maryja wstawia się za nami, abyśmy stawali się świadkami Zmartwychwstania, a nadzieja życia wiecznego już dzisiaj może stawać się naszym udziałem. Życzymy Wszystkim naszym Parafianom i Gościom obfitych łask Zmartwychwstałego Pana, niech On zasiada z nami przy wielkanocnym stole i umacnia na każdy dzień życia. RADOSNEGO ALLELUJA.

- Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie do Świąt Paschalnych.

- Jutro w II dzień Wielkanocy Msze święte według porządku niedzielnego; przez osiem dni, aż do Niedzieli Miłosierdzia mamy szanse doświadczać pełni radości paschalnych; w najbliższy piątej z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

- Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.

- W ostatnim czasie odszedł do Pana: śp. Jerzy Sobczyk. Prośmy dla niego i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

- Radosnego świętowania. Szczęść Boże.