NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 9 KWIETNIA 2023 R.

Otrzymaliśmy dar Wielkanocnego Poranka, kiedy Jezus Chrystus – nasz Pan zmartwychwstaje i daje nam dar życia i pokoju. Niech Jego łaska towarzyszy nam, naszym rodzinom i Ojczyźnie. Niech Maryja oręduje za nami, abyśmy stawali się świadkami Zmartwychwstania, a nadzieja życia wiecznego niech już dzisiaj staje się naszą mocą i naszym udziałem. Życzymy Wszystkim naszym Parafianom i Gościom obfitych łask Zmartwychwstałego Pana; niech On zasiada z nami przy wielkanocnym stole i umacnia na każdy dzień życia. RADOSNEGO ALLELUJA.

- Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie do Świąt Paschalnych.

- Jutro w II dzień Wielkanocy Msze święte według porządku niedzielnego: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 12.45 i 18.00; przez osiem dni, aż do Niedzieli Miłosierdzia mamy szanse doświadczać pełni radości paschalnych; w najbliższy piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

- We środę Przymierze Rodzin zaprasza na spotkanie świąteczne po Mszy św. wieczornej w domu parafialnym.

- Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.

- W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Stanisława Prokop, Wiesława Jóźwiak, Alina Śniecińska, Barbara Jankowska, Zbigniew Banasiak, Wiesław Wyrzykowski. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

- Radosnego świętowania. Szczęść Boże.