V NIEDZIELA WIELKANOCNA 14 MAJA 2017 R.

Uroczystość I Komunii Świętej będzie w naszej parafii 21 maja w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30. Otaczajmy modlitwą dzieci i ich rodziny, aby Pan Jezus zamieszkał w nich i im obficie błogosławił. Prosimy, aby w przyszłą niedzielę na godz. 11.30. pozostawić miejsce dla dzieci komunijnych i ich bliskich; wybierajmy tego dnia inne godziny Eucharystii; za zrozumienie dziękujemy. 

Sakrament pokuty dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich najbliższych będzie w piątek 19 maja od godz. 15.00. Niech każdy kto będzie mógł, ofiaruje dzieciom dar przyjętej w ich intencji Eucharystii.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe w naszym kościele, każdego dnia o godz. 17.30 śpiewamy Litanię Loretańską i rozważamy życie Maryi i Jej miejsce w dziele zbawienia.

Przymierze Rodzin zaprasza na spotkanie i prelekcję p. Adama Pietrzaka w dniu 16 maja, we wtorek na godz. 16.45 w Sali katechetycznej.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski, za ofiary dziękujemy.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Wiesław Łukasiewicz, Helena Olobry, Małgorzata Sobczak, Janusz Kisielewski, Małgorzata Saramanowicz, Ryszard Ziemlacz. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.