VI NIEDZIELA ZWYKŁA 12 LUTEGO 2017 R.

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę w naszych rodzinach, dziękujemy za obecność, życzliwe przyjęcie i złożone ofiary. Ufamy, że wspólna modlitwa w domach umocni wiarę i pozwoli w zgodzie i wzajemnym wspomaganiu pełniej żyć po chrześcijańsku, niosąc sobie i innym nadzieję.

Rozpoczął się nabór do naszej Szkoły Katolickiej; zapraszamy do zapoznania się z propozycjami. Polecamy także modlitwom i życzliwości sprawę rozbudowy szkoły, aby już wkrótce było miejsce na osiem klas i dodatkowe pomieszczenia.

Zachęcamy do wzięcia pod uwagę przekazania 1% podatku na naszą Katolicką Szkołę Podstawową; wystarczy wpisać nr KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: KSP w Kutnie 6441.Dziękujemy za zrozumienie i dobrą wolę.

We wtorek Święto Cyryla i Metodego - Patronów Europy.

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.

W ostatnim czasie odeszły do Pana: śp. Wacława Matusiak, Teresa Żaczek i Zofia Bielicka. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…. 

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.