VII NIEDZIELA ZWYKŁA 19 LUTEGO 2017 R.

Trwa nabór do naszej Szkoły Katolickiej; zapraszamy do zapoznania się z propozycjami. Polecamy także modlitwom i życzliwości sprawę rozbudowy szkoły, aby już wkrótce było miejsce na osiem klas i dodatkowe pomieszczenia.

Zachęcamy do wzięcia pod uwagę przekazania 1% podatku na naszą Katolicką Szkołę Podstawową; wystarczy wpisać nr KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: KSP w Kutnie 6441. Dziękujemy za zrozumienie i dobrą wolę.

We wtorek Przymierze Rodzin zaprasza spotkanie i prelekcję p. Adama Pietrzaka na godz. 16.45 w domu parafialnym.

We środę Święto Katedry św. Piotra.

W przyszłą niedzielę na sumie będziemy dziękować za dar żołnierzy niezłomnych, którzy wobec licznych trudności pozostali wierni Bogu i Ojczyźnie.

Od dnia 5 marca br. rozpoczyna się drugi etap nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej Diecezji. Na ten czas Biskup Ordynariusz zachęca, aby wykorzystać przyjście Chrystusowej Matki jako czas umocnienia w wierze i uczynkach miłosierdzia. My oczekujemy na nasze Misje Święte, które rozpoczną się 23 kwietnia br. i przybycie Matki Bożej w znaku JejCudownego Obrazu w dniu 27 kwietnia 2017 roku.

W przyszłą niedzielę taca na ogrzewanie, już dzisiaj dziękujemy za ofiary.

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i nowego numeru miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Maria Szatkowska, Mirosława Siemko, Stefan Ejzenchart i Zbigniew Tomczak. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…. 

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.