WIELKANOC 1 KWIETNIA 2018 R.

Otrzymaliśmy dar Wielkanocnego Poranka, kiedy Jezus Chrystus – nasz Pan zmartwychwstaje i daje nam dar życia i pokoju. Niech Jego łaska towarzyszy nam, naszym rodzinom i Ojczyźnie. Niech Maryja,  oręduje za nami, abyśmy otworzyli się na dar mocy paschalnych. Maryja wstawia się za nami, abyśmy stawali się świadkami Zmartwychwstania, a nadzieja życia wiecznego już dzisiaj może stawać się naszym udziałem. Życzymy Wszystkim naszym Parafianom i Gościom obfitych łask Zmartwychwstałego Pana, niech On zasiada z nami przy wielkanocnym stole i umacnia na każdy dzień życia. RADOSNEGO ALLELUJA.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie do Świąt Paschalnych.

Jutro w II dzień Wielkanocy Msze święte według porządku niedzielnego; przez osiem dni, aż do Niedzieli Miłosierdzia mamy szanse doświadczać pełni radości paschalnych; w najbliższy piątej z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Krystyn Stępniak, Janina Dąbrowska i Marianna Jóźwiak. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…. 

Radosnego świętowania. Szczęść Boże.