WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 13 MAJA 2018 R.

Trwamy w oczekiwaniu na Zesłanie Ducha Świętego; każdego dnia w czasie majowego nabożeństwa odmawiamy Nowennę do Ducha Świętego.

W miesiącu maju, powierzajmy Maryi, naszej Matce i Królowej wszystkie nasze sprawy osobiste, rodzinne oraz Kościoła i Ojczyzny. Każdego dnia zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30 w naszym kościele. Zachęcamy także do gromadzenia się przy naszych przydrożnych kapliczkach, które są znakiem naszej wiary, aby one także innym przypominały o naszej czci ku Matce Chrystusa, swoich pięknem i znakami troski.

Dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie; po Mszy św. o godz. 18.00 pójdziemy z procesją różańcową wokół naszego kościoła.

W Niedzielę Zesłania Ducha Świętego Uroczystość I Komunii Świętejw naszej parafii na Mszy św. o godz. 11.30. Otaczajmy modlitwą dzieci i ich rodziny, aby Pan Jezus zamieszkał w nich i im obficie błogosławił. Rocznica I Komunii Świętej w niedzielę 27 maja o godz. 11.30.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Beata Serek, Irena Marczak, Stanisław Lewiński i Grzegorz Miłecki. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.