WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 29 MAJA 2022 R.

Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego; nasz Zbawiciel idzie przygotować nam miejsce i zachęca do otwartości na światło Ducha Świętego.

Dobiega końca miesiąc maj; dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w wychwalanie Boga wraz z Maryją; od Dnia Dziecka – 1 czerwca zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego, każdego dnia na godz. 17.30.

Dzisiaj o godz. 16.00 Msza św. i nabożeństwo majowe przy kapliczce w Komadzynie.

W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Pierwsza Sobota Miesąca; korzystajmy z darów sakramentalnych. W piątek odwiedzimy, prosimy o zgłoszenia. W wakacje odwiedziny u chorych na indywidualne zgłoszenia.

W najbliższą sobotę 4 czerwca Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego; nauczyciele, uczniowie i absolwenci przeżywają 90 lat istnienia szkoły; tego dnia o godz. 9.00 w naszym kościele Msza św. dziękczynna pod przewodnictwem Andrzeja F. Dziuby Biskupa Łowickiego

Dzisiaj puszka na KUL; dziękujemy za ofiary.

W kolejną środę 8 czerwca Ksiądz Biskup Ordynariusz na Mszy św. o godz. 18.00 udzieli sakramentu bierzmowania 95 młodym ludziom.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

W ostatnim czasie odeszła do Pana: śp. Izabela Florczak. Prośmy dla niej i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.