X NIEDZIELA ZWYKŁA 10 CZERWCA 2018 R.

Dziękujemy nowożeńcom:Krzysztofowi i Justynie za dekorację kwiatami naszego kościoła. 

Dzisiaj nasza Parafia i Ziemia Kutnowska przeżywa
V Kutnowski Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Polska rodziną silna!”. Rozpoczynamy Mszą św. w kościele św. Wawrzyńca o godz. 10.00 i udajemy się ul. Królewską, przez Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego do Parku Traugutta; tam festyn rodzinny, wystąpi m.in. Zespół „Armia dzieci”; organizatorzy przewidują także wiele innych atrakcji

We środę13 czerwca nabożeństwo fatimskie i różańcowa procesja wokół kościoła; zapraszamy.

We czwartek 14 czerwca rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Łowiczu; wzywajmy orędownictwa Świętego Papieżaw sprawach naszych rodzin, Parafii, Diecezji i Ojczyzny.

W najbliższą sobotę w naszej szkolnej sali gimnastycznej odbędzie się akcja „Nie bój się pomóc”; będzie to szkolenie z udzielania pomocy w stanach zagrożenia życia i zdrowia ludzi; szkolenie przeprowadzi Straż Pożarna; zapraszamy na godz. 9.00.

W przyszłą niedzielę wesprzemy ofiarami do puszek budowę kościoła Błogosławionych Męczenników Kutnowskich; już dzisiaj dziękuję w imieniu ks. Rafała.

Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu na sobotę 23 czerwca; zapisy w kancelarii; zapraszamy.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Paraskiewija Czerwińska, Katarzyna Witkowska i Marek Cieślak.. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.