XII NIEDZIELA ZWYKŁA 19 CZERWCA 2022 R.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli sięw organizację i liturgiczne przeprowadzenie uroczystości Bożego Ciała, za przygotowanie ołtarzy, za udział we Mszy świętej za włączenie się w liturgię, śpiew, wspólną modlitwę; za podjęcie chorągwi, strażackich sztandarów i feretronów, za całą oprawę procesji, za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem.

Trwamy w Oktawie Bożego Ciała; każdego dnia zapraszamy na procesję po Mszy świętej o godz. 18.00. W czwartek za zakończenie oktawy poświęcenie wianków na każdej Mszy świętej. W czasie oktawy nabożeństwo czerwcowe po Mszy świętej o godz. 18.00. 

W piątek zakończenie roku szkolnego, zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00. Pamiętajmy także o sakramencie pokuty.

24 czerwca w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; tego dnia nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

W przyszłą niedzielę taca na cele inwestycyjne, za ofiary dziękujemy.

Koła Żywego Różańca organizują pielgrzymkę do Lichenia w poniedziałek 27 czerwca, wyjazd spod szkoły katolickiej o godz. 8.00; zapisy u ks. Jakuba, jak również w zakrystii i w kancelarii; są jeszcze ostatnie miejsca.

Koło Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na 31 rocznicę powstania Radia; wyjazd w niedzielę 10 lipca o godz. 5.30; zapisy w kancelarii i p. Zofii.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

W ostatnim czasie odeszła do Pana: śp. Stanisława Szczepanik. Prośmy dla niej i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.