XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23 CZERWCA 2019 R.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli sięw organizację i liturgiczne przeprowadzenie uroczystości Bożego Ciała, za przygotowanie ołtarzy, za udział we Mszy świętej za włączenie się w liturgię, śpiew, wspólną modlitwę; za podjęcie chorągwi feretronów, za całą oprawę procesji, za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem.

Każdego dnia nabożeństwo czerwcowe z nauką o Najświętszym Sercu Jezusa o godz. 17.30. Zapraszamy.

Od 25 do 28 czerwca rekolekcje dla scholanek.

Trwamy w Oktawie Bożego Ciała; każdego dnia zapraszamy na procesję po Mszy świętej o godz. 18.00. W czwartek za zakończenie oktawy poświęcenie wianków na każdej Mszy świętej. Tego dnia także po Mszy św. i procesji koncert uwielbienia w wykonaniu scholek dziecięcych z Kutna, Mogielnicy i Piaseczna, które prowadzą Siostry Pasjonistki.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; zapraszamy do wspólnej modlitwy. Tego dnia nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

W sobotę uroczystość św. Piotra i Pawła; tego dnia składamy ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

Koło Radia Maryja organizuje pielgrzymkę na Jasna Górę na 28 rocznicę powstania Radia Maryja; wyjazd 14 lipca o godz. 6.00.

Dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

W ostatnim czasie odeszły do Pana: śp. Jolanta Baranowska, Bogumiła Marszewska, Krystyna Żwan. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.