XII NIEDZIELA ZWYKŁA 25 CZERWCA 2017 R.

Dziękujemy nowożeńcom: Michałowi i Paulinie oraz Marcinowi i Roksanie za udekorowanie kwiatami naszego kościoła.

Dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne.

Trwamy w odkrywaniu darów Serca Jezusowego;zapraszamy każdego dnia na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 17.30 w naszym kościele. Niech dar Jego miłości napełnia nas i rodziny swoim błogosławieństwem.

W najbliższy czwartek Uroczystość św. Piotra i Pawła; dziękujemy Dobremu Bogu, za Apostołów, którzy niosą nam dar miłości i jedności w wierze. Tego dnia taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

Rozpoczęły się wakacje; życzymy Bożych darów i umocnienia sił duchowych i fizycznych na czas wypoczynku.

Przygotowujemy się już do XXII Łowickiej Pieszej Pielgrzymki Młodzieżowej na Jasną Górę, zachęcamy do zaplanowania sobie czasu, aby pójść z wdzięcznością do tronu Pani Jasnogórskiej w naszej kutnowskiej Grupie Biało – Żółtej. Przewodnikiem grupy będzie ks. Józef Petrynowski z Parafii św. Jadwigi.

27 czerwca, we wtorek spotkanie KŻR Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Sali katechetycznej o godz. 16.00; następnie Msza św. o godz. 18.00.

Koło Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na 26 rocznicę powstania Radia Maryja; wyjazd w niedzielę 9 lipca o godz. 5.00, zapisy w kancelarii.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Maciej Witkowski, Tadeusz Sroka i Marek Stoliński. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.