XII NIEDZIELA ZWYKŁA NARODZENIE JANA CHRZCICIELA 24 CZERWCA 2018 R.

Dziękujemy nowożeńcom: Damianowi i Ewelinie oraz Sebastianowi i Annie za udekorowanie kwiatami naszego kościoła.

Dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne.

Trwamy w odkrywaniu darów Serca Jezusowego;zapraszamy każdego dnia na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 17.30 w naszym kościele. Niech dar Jego miłości napełnia nas i rodziny swoim błogosławieństwem.

W najbliższy piątek Uroczystość św. Piotra i Pawła; dziękujemy Dobremu Bogu, za Apostołów, którzy niosą nam dar miłości i jedności w wierze. Tego dnia taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Tego dnia nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych. Pamiętamy tego dnia o ks. Piotrze w dniu jego imienin.

Rozpoczęły się wakacje; życzymy Bożych darów i umocnienia sił duchowych i fizycznych na czas wypoczynku.

Przygotowujemy się już do XXIII Łowickiej Pieszej Pielgrzymki Młodzieżowej na Jasną Górę, zachęcamy do zaplanowania sobie czasu, aby pójść z wdzięcznością do tronu Pani Jasnogórskiej w naszej kutnowskiej Grupie Biało – Żółtej. Przewodnikiem grupy będzie ks. Józef Petrynowski z Parafii św. Jadwigi.

Trwa zbiórka elektrośmieci prowadzona przez nasza Szkołę Katolicką; zużyte sprzęty elektryczne można składać w najbliższy poniedziałek przy wejściu do Szkoły od ul. Kard. Wyszyńskiego. Dziękujemy za zaangażowanie.

Koło Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na 27 rocznicę powstania Radia Maryja; wyjazd w niedzielę 8 lipca o godz. 6.00, zapisy w kancelarii.

Ksiądz Proboszcz Parafii św. Jadwigi informuje, że w jego Parafii będą w wakacyjne niedziele Msze św. o godz. 20.00.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

W ostatnim czasie odszedł do Pana: śp. Stanisław Górkowski. Prośmy dla niego i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.