XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26 CZERWCA 2022 R.

Dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne.

Trwamy w odkrywaniu darów Serca Jezusowego;zapraszamy każdego dnia na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 17.30 w naszym kościele. Niech dar Jego miłości napełnia nas i rodziny swoim błogosławieństwem.

W najbliższą środę Uroczystość św. Piotra i Pawła; dziękujemy Dobremu Bogu, za Apostołów, którzy niosą nam dar miłości i jedności w wierze. Tego dnia taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

Rozpoczęły się wakacje; życzymy Bożych darów i umocnienia sił duchowych i fizycznych na czas wypoczynku.

Przygotowujemy się już do XXVII Łowickiej Pieszej Pielgrzymki Młodzieżowej na Jasną Górę, zachęcamy do zaplanowania sobie czasu, aby pójść z wdzięcznością do tronu Pani Jasnogórskiej w naszej kutnowskiej Grupie Biało – Żółtej.

1 lipca – Pierwszy Piątek Miesiąca; zachęcamy do korzystania z darów sakramentalnych.

Koło Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na 31 rocznicę powstania Radia Maryja; wyjazd w niedzielę 10 lipca o godz. 5.30, zapisy u p. Zofii i w kancelarii.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Barbara Bagińska, Janusz Włodarczyk, Krystyna Rybus, ks. Józef Zawiślak, którego pogrzeb odbędzie sie jutro o godz. 10.00 w Łękach Kościelnych. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.