XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27 CZERWCA 2021 R.

Zapraszamy do włączenia się w dzieło modlitwy Kół Żywego Różańca. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do ks. Jakuba. Codzienna i wytrwała modlitwa różańcowa jest znakiem żywotności Kościoła i darem umocnienia dla naszych bliskich.

Dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne.

Trwamy w odkrywaniu darów Serca Jezusowego; zapraszamy każdego dnia na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 17.30 w naszym kościele. Niech dar Jego miłości napełnia nas i rodziny swoim błogosławieństwem.

W najbliższy wtorek Uroczystość św. Piotra i Pawła; dziękujemy Dobremu Bogu, za Apostołów, którzy niosą nam dar miłości i jedności w wierze. Tego dnia taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

Rozpoczęły się wakacje; życzymy Bożych darów i umocnienia sił duchowych i fizycznych na czas wypoczynku.

W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca; zachęcamy do korzystania z darów sakramentalnych. Chorych odwiedzimy we wrześniu.

Koło Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na rocznicę powstania Radia Maryja; wyjazd w niedzielę 11 lipca o godz. 6.00, zapisy w kancelarii.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Janina Maciejewska, Lech Pawlak, Adam Maćkowiak, Stefan Madjar. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.