XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 11 SIERPNIA 2019 R.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i uczestniczyli w odpuście naszego Patrona św. Wawrzyńca.

We wtorek 13 sierpnia zapraszamy na nabożeństwo fatimskie na godz. 18.00.

W czwartek uroczystość Wniebowzięcia NMP; dziękujemy Bogu za Jego dary dla nas i Ojczyzny, które stają się naszym udziałem poprzez orędownictwo Matki Najświętszej. Msze św. z błogosławieństwem kwiatów  ziół o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. 

O godz. 18.00 uroczysta suma za Ojczyznę z dziękczynieniem za Cud nad Wisłą z roku 1920.

Dożynki w naszej parafii odbędą się w niedzielę 25 sierpnia na Mszy św. o godz. 10.00.

Wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy umocnienia sił duchowych i fizycznych.

W najbliższą sobotę zapraszamy na koncert w ramach X Letniego Festiwalu Muzycznego w naszym kościele na godz. 19.00; na koncert „Stanisław Moniuszko – najpiękniejsze pieśni.”

W przyszłą niedzielę taca na budowę kościołów w Diecezji Łowickiej.

Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Marian Marciniak, Jadwiga Józefowicz, Janusz Dąbrowski, Marianna Koszańska, Tomasz Lewandowski; prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o radość życia wiecznego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, czytanie prasy katolickiej może pogłębić i umocnić naszą wiedzę religijną i utwierdzać w wierze. Od przyszłej niedzieli będziemy mogli nabywać kalendarze diecezjalne na 2020 r. oraz albumy z pielgrzymki św. Jana Pawła II do naszej diecezji.

Dobrej niedzieli.Szczęść Boże.