XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 23 LIPCA 2017 R.

Dziękujemy nowożeńcom: Romanowi i Karolinie za dekorację kwiatami naszego kościoła.

Dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne.

Przygotowujemy się do XXII Łowickiej Pieszej Pielgrzymki Młodzieżowej na Jasną Górę, której hasło: „Wstań Idź Głoś” zachęca nas do podjęcia i umocnienia drogi wiary wraz z Maryją. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej Kutnowskiej Grupie Biało – Żółtej. Zapraszamy do aktywnego włączenia się w służbę muzyczną, medyczną i porządkową. Zapisy w Parafii od 17 do 23 lipca, zaś od 24 lipca do 5 sierpnia u ks. Józefa Petrynowskiego Przewodnika Grupy Biało Żółtej; tel. Ks. Józefa: 663-567-707. Spotkanie pielgrzymkowe odbędzie się 2 sierpnia we środę o godz. 19.00 w Parafii św. Jadwigi. Zachęcamy także do włączenia się duchowego w pielgrzymkę.

W przyszłą niedzielę odbędzie się w naszym kościele koncert Stabat Mater Scarlattiego w ramach VIII Letniego Festiwalu Muzycznego Kutno 2017; koncert odbędzie się o godz. 19.00; zapraszamy.

Wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy umocnienia sił duchowych i fizycznych.

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, czytanie prasy katolickiej może pogłębić i umocnić naszą wiedzę religijną i utwierdzać w wierze.

W ostatnim tygodniu odeszli do Pana: śp. Pelagia Bogusiewicz, śp. Barbara Sadowska. Prośmy dla nich o wieczne szczęście. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dobrej niedzieli.