XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 24 LIPCA 2022 R.

Dzisiaj przeżywamy II Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych; odpowiadając na zaproszenie papieża Franciszka dziękujemy Bogu, za tych, którzy dzielą się z nami miłością i mądrością życia.

Dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne.

Przygotowujemy się do XXVII Łowickiej Pieszej Pielgrzymki Młodzieżowej na Jasną Górę, której hasło: „Słuchaj i wierz” zachęca nas do podjęcia i umocnienia drogi wiary wraz z Maryją. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej Kutnowskiej Grupie Biało – Żółtej; zapisy na stronie internetowej pielgrzymki.  Spotkanie pielgrzymkowe odbędzie się 31 lipca w niedzielę o godz. 19.00 w Parafii św. Jadwigi. Zachęcamy także do włączenia się duchowego w pielgrzymkę.

Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę dziękczynną do Torunia w sobotę 6 sierpnia; wyjazd o godz. 7.00; zapisy w kancelarii i u p. Zofii.

Pamiętajmy w naszych modlitwach o ks. Jakubie z racji jego imienin.

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, czytanie prasy katolickiej może pogłębić i umocnić naszą wiedzę religijną i utwierdzać w wierze.

W ostatnim tygodniu odeszli do Pana: śp. Henryk Zielak, Piotr Michalski, Teresa Lipnowska. Prośmy dla nich o wieczne szczęście. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dobrej niedzieli.