XX NIEDZIELA ZWYKŁA 19 SIERPNIA 2018 R.

Dziękujemy za ofiary na budowę kościołów w naszej diecezji.

Dożynki w naszej parafii odbędą się w niedzielę 26 sierpnia na Mszy św. o godz. 10.00.

8 września w SOBOTĘ w Sanktuarium Matki Bożej w Głogowcu uroczystość odpustowa pod przewodnictwem Biskupa łowickiego Andrzeja F. Dziuby; jak w latach poprzednich udamy się z pielgrzymką pieszą do tronu Pani Ziemi Kutnowskiej. Pielgrzymka wyjdzie z Parafii św. Jadwigi o 9.00; zapraszamy do włączenia się we wspólną drogę parafian z naszej i innych parafii kutnowskich; pielgrzymi przejdą poprzez naszą Parafię i parafię św. Jana Chrzciciela.

Wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy umocnienia sił duchowych i fizycznych.

Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na dziękczynienie za 27 lata istnienia. Wyjazd pielgrzymki 1 września br. o godz. 8.00. Zapraszamy do uczestnictwa.

W przyszłą niedzielę taca na cele inwestycyjne, na rozbudowę naszej szkoły katolickiej; za ofiary dziękujemy

Zakończyło się Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w bloku przy ul. Długosza 6A; Parafianie, którzy przyjęli Obraz zamówili Mszę św. dziękczynno-błagalną na 7 października na godz. 11.30; Obraz przejęli Parafianie z bloku przy ul. Długosza 6. Zakończyło się także Nawiedzenie w bloku przy ul. Podrzecznej 44; Parafianie, którzy przyjęli Obraz zamówili Mszę św. dziękczynno-błagalną na 14 października na godz. 11.30

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, czytanie prasy katolickiej może pogłębić i umocnić naszą wiedzę religijną i utwierdzać w wierze. Zachęcamy także do nabywania kalendarzy diecezjalnych na 2019 r. oraz publikacji religijnych.

Z naszej wspólnoty odszedł do Pana: śp. Mateusz Tarłowski. Prośmy dla niego i naszych bliskich zmarłych o radość nieba. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.