XX NIEDZIELA ZWYKŁA 20 SIERPNIA 2017 R.

Dziękujemy nowożeńcom: Pawłowi i Wiolecie, Adrianowi i Magdalenie, za dekorację kwiatami naszego kościoła.

Dożynki w naszej parafii odbędą się w niedzielę 27 sierpnia na Mszy św. o godz. 10.00; już dzisiaj dziękuję za przygotowanie wieńców przez parafian z Maliny, Wierzbia i Komadzyna.

Wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy umocnienia sił duchowych i fizycznych.

Dziękujemy s. Katarzynie za posługę w naszej Parafii i Szkole Katolickiej; życzymy Bożych darów w nowej placówce zakonnej.

Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na dziękczynienie za 26 lata istnienia. Wyjazd pielgrzymki 2 września br. o godz. 8.00. Zapraszamy do uczestnictwa.

We środę o godz. 19.00 koncert w naszym kościele w ramach VIII Letniego Festiwalu Muzycznego Kutno 2017; zapraszamy na Koncert kameralny na sopran, obój i organy.

W sobotę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

W przyszłą niedzielę taca na cele inwestycyjne, za ofiary dziękujemy

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, czytanie prasy katolickiej może pogłębić i umocnić naszą wiedzę religijną i utwierdzać w wierze. Zachęcamy także do nabywania kalendarzy diecezjalnych na 2018 r. oraz publikacji religijnych.

Z naszej wspólnoty odeszła do Pana: śp. Halina Skibińska. Prośmy dla niej i naszych bliskich o radość nieba. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.