XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 21 SIERPNIA 2022 R.

W przyszłą niedzielę 28 sierpnia na Mszy św. o godz. 10.00 będziemy dziękować za plony w ramach naszych parafialnych dożynek; już dzisiaj dziękuję za przygotowanie wieńców przez parafian z Maliny, Wierzbia i Komadzyna.

Wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy umocnienia sił duchowych i fizycznych.

11 września w niedzielę w Sanktuarium Matki Bożej w Głogowcu uroczystość odpustowa; jak w latach poprzednich udamy się z pielgrzymką pieszą do tronu Pani Ziemi Kutnowskiej. Pielgrzymka wyjdzie z Parafii św. Jadwigi o 9.15; zapraszamy do włączenia się we wspólną drogę parafian z naszej i innych parafii kutnowskich; pielgrzymi przejdą poprzez parafię św. Jana Chrzciciela.

W piątek uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej; z racji uroczystości nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, czytanie prasy katolickiej może pogłębić i umocnić naszą wiedzę religijną i utwierdzać w wierze.

Za tydzień taca na cele inwestycyjne; z góry dziękujemy na życzliwość.

Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Wanda Pietrusiak, Deonizja Jasińska – Rytczak, Ireneusz Miksztal, Janina Wenerska, Teresa Trzeciak. Prośmy dla nich i naszych bliskich o radość nieba. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.