XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 22 SIERPNIA 2021 R.

W przyszłą niedzielę 29 sierpnia na Mszy św. o godz. 10.00 będziemy dziękować za plony w ramach naszych parafialnych dożynek; już dzisiaj dziękuję za przygotowanie wieńców przez parafian z Maliny, Wierzbia i Komadzyna.

Wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy umocnienia sił duchowych i fizycznych.

Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na dziękczynienie za 30 lata istnienia. Wyjazd pielgrzymki 4 września br. o godz. 7.00. Zapraszamy do uczestnictwa.

W czwartek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

Trwają prace przy renowacji posadzki w naszym kościele; Msze św. od poniedziałku do czwartku będą odprawianie w kaplicy Matki Bożej.

12 września w niedzielę w Sanktuarium Matki Bożej w Głogowcu uroczystość odpustowa; jak w latach poprzednich udamy się z pielgrzymką pieszą do tronu Pani Ziemi Kutnowskiej. Pielgrzymka wyjdzie z Parafii św. Jadwigi o 9.15; zapraszamy do włączenia się we wspólną drogę parafian z naszej i innych parafii kutnowskich; pielgrzymi przejdą poprzez parafię św. Jana Chrzciciela.

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, czytanie prasy katolickiej może pogłębić i umocnić naszą wiedzę religijną i utwierdzać w wierze. Od przyszłej niedzieli będą do nabycia kalendarze diecezjalne na 2022 r. ukazujące piękno kapliczek przydrożnych naszej łowickiej diecezji.

Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Yan Jermak, Halina Fijałkowska. Prośmy dla nich i naszych bliskich o radość nieba. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.