XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 18 WRZEŚNIA 2022 R.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie organizacyjne dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w SaAli gimnastycznej.

Po Mszy św. o godz. 12. 45 spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

Pielgrzymka KŻR do Domaniewic w dniu 1 października; kolejna pielgrzymka KŻR do Niepokalanowa w dniu 8 października; zapraszamy; zapisy w kancelarii i w zakrystii.

Przymierze Rodzin zaprasza 20 września we wtorek na spotkanie po Mszy św. o godz. 18.00.

Od jutra w naszej parafii rozpoczyna się kurs przedmałżeński; zapraszamy w poniedziałkina spotkania do domu parafialnego na godz. 19.00.

Od jutra będziemy przyjmować intencje na Msze św. na przyszły rok. Można zamawiać także Msze św. jeszcze na rok obecny; zachęcamy do modlitwy za zmarłych i Mszy św. gregoriańskich. Warto również powierzać ważne wydarzenia naszego życia; dziękując za jubileusze życia i małżeństwa, polecając trudne sprawy, choćby nawrócenia bliskich, czy modlitwę o zgodę w rodzinie; warto także, aby rodzice i dziadkowie modlili się o dobry wybór drogi życiowej dla swoich dzieci i wnuków.

Za tydzień taca na cele inwestycyjne, z góry dziękujemy za życzliwość.

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników katolickich: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Zachęcamy także do nabywania kalendarzy diecezjalnych na 2023r.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Honorata Michalska, Stanisława Brzozowska, Czesława Saganek, Danuta Bujalska. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o radość nieba. Wieczny odpoczynek…

Dobrej niedzieli.Szczęść Boże.