XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 19 WRZEŚNIA 2021 R.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie organizacyjne do sali gimnastycznej naszej szkoły.

Także dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.45 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców.

Jutro 20 września w naszej parafii rozpoczyna się kurs przedmałżeński, zapraszamy na spotkania do domu parafialnego na godz. 19.00.

2 października odbędzie się pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Domaniewic; zapraszamy do udziału.

We wtorek spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 16.30 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę taca na cele inwestycyjne; za ofiary dziękujemy.

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników katolickich: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, czytanie prasy katolickiej może pogłębić i umocnić naszą wiedzę religijną i utwierdzać w wierze. Zachęcamy także do nabywania kalendarzy diecezjalnych na 2022 r. i publikacji religijnych.

Od poniedziałku 20 września będziemy przyjmować intencje na Msze św. na przyszły rok. Można zamawiać także Msze św. jeszcze na rok obecny; zachęcamy do modlitwy za zmarłych i Mszy św. gregoriańskich. Warto również powierzać ważne wydarzenia naszego życia; dziękując za jubileusze życia i małżeństwa, polecając trudne sprawy, choćby nawrócenia bliskich, czy modlitwę o zgodę w rodzinie; warto także, aby rodzice i dziadkowie modlili się o dobry wybór drogi życiowej dla swoich dzieci i wnuków.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Marian Dymowski, Gabriela Fałdzińska, Józef Skubiszewski, Teresa Stocka. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o radość zbawienia. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dobrej niedzieli.Szczęść Boże.