XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 23 PAŹDZIERNIKA 2022 R.

Dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne; za tydzień taca na misje.

Trwamy na modlitwie różańcowej. Do wtorku trwa konkurs na przedstawienie tajemnic różańcowych, a w najbliższy czwartek dzieci uczestniczące systematycznie w modlitwie różańcowej otrzymają nagrodę za swoją wytrwałość.

31 października (w poniedziałek), w naszym kościele będzie Noc Świętych; okazja do uwielbienia Boga za dar świętych; zapraszamy do przybycia dzieci, młodzież i dorosłych na Mszę św. na godz. 18.30, później odkrywanie świadectwa o świętych.

W kolejny wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych; Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Na naszym cmentarzu Msze św. będą o godz. 11.30 i 16.00. Po Mszy św. o godz. 11.30 procesja z modlitwą wypominkową; zachęcamy do włączenia się w tę wspólną modlitwę. Na cmentarzu na Kuczkowie Msza św. o godz. 11.00. Przyjmujemy wypominki na cmentarzu, ale także w zakrystii i w kancelarii.

W Dzień Zaduszny Msze Święte na cmentarzu o godz. 11.30 i 16.00. Przez osiem dni od 1 listopada możemy zyskiwać odpust zupełny, nawiedzając cmentarz, albo kościół; odmawiając modlitwę według intencji Ojca Świętego, trwając w stanie łaski uświęcającej.

Zachęcamy do nabywania prasy Katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Wiesław Gajda, Władysław Zwierzchowski, Regina Jarkowska, Leszek Pokorski, Marek Zwoliński, Jadwiga Adamek, Kazimierz Grzeszkowiak. Prośmy dla nich i naszych zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dobrej niedzieli.Szczęść Boże.