XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 30 PAŹDZIERNIKA 2022 R.

Jutro, 31 października, w naszym kościele będzie Noc Świętych; okazja do uwielbienia Boga za dar świętych; zapraszamy do przybycia dzieci, młodzież i dorosłych na Mszę św. na godz. 18.30, później odkrywanie świadectwa o świętych.

We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych; Msze św.
w naszym kościele o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Na naszym cmentarzu Msze św. będą o godz. 11.30 i 16.00. Po Mszy św. o godz. 11.30 procesja z modlitwą wypominkową; zachęcamy do włączenia się w tę wspólną modlitwę. Przyjmujemy wypominki na cmentarzu, ale także w zakrystii i w kancelarii. Na cmentarzu na Kuczkowie Msza św. o godz. 11.00.

We Wszystkich Świętych zbieramy ofiary do puszek na utrzymanie naszego WSD w Łowiczu; dziękujemy za życzliwość.

W Dzień Zaduszny Msze Święte na cmentarzu o godz. 11.30 i 16.00. Przez osiem dni listopada możemy zyskiwać odpust zupełny, nawiedzając cmentarz, albo kościół; odmawiając modlitwę według intencji Ojca Świętego, trwając w stanie łaski uświęcającej.

Kończy się miesiąc październik; dziękujemy za wspólne trwanie na modlitwie różańcowej. Szczególnie dziękujemy rodzicom, czy dziadkom, którzy przyprowadzali dzieci na nabożeństwa, jest to znak prawdziwego świadectwa i apostolstwa.

W tym tygodniu: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca; zachęcamy do korzystania z darów duchowych, szczególnie spowiedzi i Komunii Świętej w pierwszy piątek. W tym tygodniu odwiedzimy chorych, prosimy o zgłoszenia.

Przez cały listopad będzie w naszym kościele różaniec w intencji naszych zmarłych; zapraszamy codziennie na godz. 17.30

Zachęcamy do nabywania prasy Katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Maciej Wojtalik, Daniel Rzeźnik, Patryk Łysio, Sławomir Barański, Marek Piotrowski, Krystyna Kamorska, Marianna Błażejczyk. Prośmy dla nich i naszych zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dobrej niedzieli.Szczęść Boże.