WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 17 MAJA 2026 R.
- Przeżywamy Uroczystość I Komunii Świętej. Otaczamy modlitwą dzieci i ich rodziny, aby Pan Jezus zamieszkał w nich i im obficie błogosławił.
- Od jutra rozpoczynamy Biały Tydzień; zapraszamy na nabożeństwo majowe na godz. 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00 z udziałem dzieci pierwszokomunijnych.
- Za tydzień Msza św. w Rocznicę Komunii Świętej o godz. 11.30. Sakrament pokuty i pojednania dla dzieci i rodziców oraz ich bliskich w piątek od godz. 16.30.
- Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego; nasz Zbawiciel idzie przygotować nam miejsce i zachęca do otwartości na światło Ducha Świętego.
- Za tydzień taca na cele inwestycyjne, dziękujemy za życzliwość.
- Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.
- W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Henryka Klimarczyk, Stanisława Marcinkowska, Krzysztof Kawulski, Wiesław Szmagaj, Kazimiera Pawłowska, Jadwiga Słopiecka, Mirosław Wójcik. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...
- Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.