WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 17 MAJA 2026 R.

  1. Przeżywamy Uroczystość I Komunii Świętej. Otaczamy modlitwą dzieci i ich rodziny, aby Pan Jezus zamieszkał w nich i im obficie błogosławił.
  2. Od jutra rozpoczynamy Biały Tydzień; zapraszamy na nabożeństwo majowe na godz. 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00 z udziałem dzieci pierwszokomunijnych.
  3. Za tydzień Msza św. w Rocznicę Komunii Świętej o godz. 11.30. Sakrament pokuty i pojednania dla dzieci i rodziców oraz ich bliskich w piątek od godz. 16.30.
  4. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego; nasz Zbawiciel idzie przygotować nam miejsce i zachęca do otwartości na światło Ducha Świętego.
  5. Za tydzień taca na cele inwestycyjne, dziękujemy za życzliwość.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.
  7. W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Henryka Klimarczyk, Stanisława Marcinkowska, Krzysztof Kawulski, Wiesław Szmagaj, Kazimiera Pawłowska, Jadwiga Słopiecka, Mirosław Wójcik. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...
  8. Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.