CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU 24 GRUDNIA 2023 R.

Przeżywamy ostatnią niedzielę adwentu, niech te chwile będą wypełnione troską i miłością o siebie i bliźnich, aby przyjąć z radością Nowonarodzonego Króla.
Zapraszamy na Pasterkę o godz. 24.00. Msze św. w pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia o godz.: 8.30, 10.00, 11.30, 12.45 i 18.00. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w dzień św. Szczepana Diakona i Męczennika Msze św. w porządku niedzielnym.
Od czwartku 28 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Pragniemy zanieść dar Bożego błogosławieństwa do naszych parafian; znakiem zaproszenia będzie otwarte przed kapłanem drzwi.
W przyszłą niedzielę zakończenie roku kalendarzowego; po Mszy św. o godz. 18.00, będziemy dziękować w nabożeństwie dziękczynno-przebłagalnym za minione dni oraz prosić o Boże błogosławieństwo na rok 2024.  Przed Chrystusem w Eucharystii wymienimy imiona i nazwiska wszystkich, którzy zostali w tym roku ochrzczeni, przyjęli I Komunię Świętą, którzy zawarli związek małżeński, którzy byli bierzmowani w tym roku, a także zmarłych tego roku.
W przyszłą niedzielę patrzymy na dar Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na każdej Mszy Świętej małżonkowie odnawiają swoje przyrzeczenia. Na sumie zaś pragniemy, aby swoje przyrzeczenia odnowili małżonkowie przeżywający w tym roku jubileusze. Prosimy zgłaszać małżonków, którzy przeżywają jubileusze począwszy od 5 rocznicy; dla małżonków po 50 rocznicy także przygotujemy pamiątki.
Zapraszamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny” i „Niedziela” oraz miesięcznika „Mały Gość Niedzielny.”
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Krystyna Stolińska, Helena Sawicka, Andrzej Stasiak. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.