CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA 28 STYCZNIA 2024 R.

Dziękujemy naszym Parafianom, którzy przyjęli nas w ostatnim tygodniu w czasie kolędy; za wspólną modlitwę, ofiary oraz znaki jedności i życzliwości.
Dzisiaj na Mszy św. o godz. 18.00 oprawę muzyczną zapewni Orkiestra Dęta Gminy Kuto, zaś po Eucharystii wykona koncert świąteczny. Zapraszamy.
W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, Msze św. o godz. 7.00; 8.30; 10.00 16.00 i 18.00. Kończymy czas Bożego Narodzenia; atmosferę kolęd i wystrój związany z Narodzeniem Pańskim zastępuje czas zwykły. W Kościele Powszechnym prosimy za powołanych do życia zakonnego. Tego dnia zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe. Na Msze święte
przynosimy gromnice, które zostaną pobłogosławione. Na Mszy św. o godz. 18.00 odnowią swoje śluby zakonne Siostry Pasjonistki.
Zapraszamy do korzystania z Bożych darów w Pierwszy Piątek Miesiąca, do sakramentu pokuty i Komunii Świętej. Odwiedzimy chorych; prosimy o zgłoszenia.
Wypoczywającym na feriach życzymy umocnienia sił fizycznych i duchowych.
Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Arkadiusz Piotrowski, Edward Jóźwiak, Czesław Głuchowski; pamiętajmy także o ks. prał. Janie Świtkowskim, którego rocznica śmierci przypada we czwartek. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.