DRUGA NIEDZIELA ADWENTU 10 GRUDNIA 2023 R.

Trwamy w adwentowym oczekiwaniu; niech czuwanie z Maryją na przyjście Zbawiciela będzie czasem żarliwszej modlitwy i odkrywania, że dobre czyny przybliżają do Boga i ludzi.
Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do soboty, każdego dnia o godz. 7.00. Zapraszamy szczególnie dzieci, jak również młodzież i dorosłych, aby każdy niósł wraz z Maryją radość bliskości Chrystusa do swojego domu. 
Nasze rekolekcje adwentowe będą w dniach 17, 18 i 19 grudnia, od III Niedzieli Adwentu. Zachęcam do modlitwy o dobre owoce rekolekcji dla wszystkich rodzin naszej wspólnoty. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Leszek Rasztawicki - biblista. W czasie rekolekcji, w poniedziałek i wtorek nie ma Rorat.
Chorych odwiedzimy we środę i czwartek 20 i 21 grudnia od godz. 9.00; prosimy zgłaszać chorych w zakrystii i w kancelarii.
Dzisiaj można zaopatrzyć się w opłatki u p. Stanisława w kruchcie kościoła.
Dzisiaj wspieramy ofiarami do puszek Kościół odradzający się na Wschodzie, za życzliwość i zrozumienie dziękujemy.
Dzisiaj i za tydzień jest kiermasz pierników i sianka przygotowanych przez naszą scholkę.
We wtorek spotkanie KŻR o godz. 16.30 w domu parafialnym.
Zapraszamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Jadwiga Gorzelańska, Antoni Baraniak, Bożena Czernik, Janina Marciniak, Krystyna From, Kazimiera Szewczyszak. Prośmy dla  nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.