I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21 LUTEGO 2021 R.

Dzisiaj przypada II rocznica śmierci Pierwszego Biskupa Łowickiego Alojzego Orszulika; pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
Za dwa tygodnie, 8 marca rozpoczynamy kurs przedmałżeński; zapraszamy  na spotkania w poniedziałki w domu parafialnym o godz. 19.00.
Korzystajmy w wielkopostnym czasie z sakramentu pokuty, aby nasze przygotowanie do Wielkanocy było naznaczone jednością z Bogiem i ludźmi w komunii świętej.
W przyszłą niedzielę taca na ogrzewanie; z góry dziękujemy za ofiary.
Zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdy piątek o godz. 17.15 oraz na Gorzkie Żale  w każdą niedzielę o godz. 17.15. Gorzkie Żale połączone są z nauką pasyjną i procesją eucharystyczną wewnątrz kościoła. Zachęcamy do łączenia udziału w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach z udziałem we Mszy Świętej; to Eucharystia jest celem i szczytem życia chrześcijańskiego.
W przyszłą niedzielę przeżywamy niedzielę jedności z dziełem misyjnym Kościoła; w całej naszej Ojczyźnie zbieramy do puszek ofiary na  wsparcie dla misjonarzy, dziękujemy za życzliwość i zrozumienie.
Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Piotr Aleszkiewicz, Bronisława Szymczak, Wacław Misiak, Wiesław Błaszczyk, Marianna Kornacka. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…. 
Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.