III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 12 MARCA 2023 R.

Jednym ze znaków wielkopostnej drogi nawrócenia jest jałmużna; Caritas naszej diecezji zachęca do włączenia się  w dzieło „Skarbonek Miłosierdzia”, które staną się pomocą w leczeniu dzieci i osób starszych.
We wtorek spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 16.30 w Domu parafialnym. Zapraszamy.
Zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdy piątek o godz. 17.15 oraz na Gorzkie Żale  w każdą niedzielę o godz. 17.15. Gorzkie Żale połączone są z nauką pasyjną i procesją eucharystyczną wewnątrz kościoła. Zachęcamy do łączenia udziału w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalów z udziałem we Mszy Świętej; to Eucharystia jest celem i szczytem życia chrześcijańskiego.
Trwa nabór do Szkoły Katolickiej św. Stanisława Kostki; jutro w poniedziałek dzień otwarty od 15.30 do 17.30. Zapraszamy.
Nasze rekolekcje rozpoczną się od Piątej Niedzieli Wielkiego Postu; poprowadzi je ks. dr hab. Krzysztof Bielawny z Archidiecezji Warmińskiej.
Jutro pamiętajmy w modlitwach o osobie papieża Franciszka w 10 rocznicę jego wyboru na Stolicę Piotrową.
Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.
W ostatnim czasie odszedł do Pana: śp. Michał Baraniak. Prośmy dla niego i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 
Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.