NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 20 LISTOPADA 2022 R.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent; w dniach oczekiwania na odkrywanie tajemnicy Bożego Narodzenia mamy okazję uczestniczenia w Mszach świętych zwanych Roratami. To czuwanie wraz z Maryją na Narodzenie Zbawiciela. 
Roraty będziemy odprawiali od poniedziałku do soboty, każdego dnia o godz. 7.00 rano. Zapraszamy szczególnie dzieci, ponieważ one wzrastają i rozwijają się w rodzinach warto, aby nie były same na drogach wiary, zachęcamy zatem do towarzyszenia im na modlitwie i dobrym przykładem zaufania Bogu. Dla dzieci, jak w roku poprzednim będzie konkurs uczestnictwa, a na koniec nagrody za wytrwałość.
Nasze rekolekcje adwentowe będą w dniach 11, 12 i 13 grudnia, od III Niedzieli Adwentu.  Prosimy tak zaplanować sobie zajęcia, aby skorzystać z daru rekolekcji.
Koło Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę do Torunia na 31 rocznicę powstania Radia; wyjazd w sobotę 3 grudnia o godz. 8.00.
Dobrze znamy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, Jak co roku możemy zaopatrzyć się w świece, postawione na rodzinnych stołach są znakiem, życzliwości udzielanej  potrzebującym. Świece możemy nabywać w naszym kiosku parafialnym; świece małe – 7 zł., świece duże – 18 zł.
Zapraszamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny” i „Niedziela” oraz miesięcznika dla dzieci i młodzieży: „Mały Gość Niedzielny”.
W przyszłą niedzielę taca na cele inwestycyjne; z góry dziękujemy za ofiary.
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Bogumiła Kwiatkowska, Eryk Owsiany, Jan Kędra, Anna Graczyk – Dzięgielewska, Kazimierz Kucharski. Prośmy dla  nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.