NIEDZIELA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA 29 PAŹDZIERNIKA 2023 R.

Jutro dzieci uczestniczące w modlitwie różańcowej i konkursie otrzymają nagrody po nabożeństwie.
We wtorek, 31 października, w naszym kościele będzie Noc Świętych; okazja do uwielbienia Boga za dar świętych; zapraszamy do przybycia dzieci, młodzież i dorosłych na Mszę św. na godz. 18.30, później odkrywanie świadectwa o świętych.
We środę Uroczystość Wszystkich Świętych; Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Na naszym cmentarzu Msze św. będą o godz. 11.30 i 16.00. Po Mszy św. o godz. 11.30 procesja z modlitwą wypominkową; zachęcamy do włączenia się w tę wspólną modlitwę. Przyjmujemy wypominki na cmentarzu, ale także w zakrystii i w kancelarii. Na cmentarzu na Kuczkowie Msza św. o godz. 11.00.
We Wszystkich Świętych zbieramy ofiary do puszek na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu; dziękujemy za życzliwość.
W Dzień Zaduszny Msze Święte na cmentarzu o godz. 11.30 i 16.00. Przez osiem dni listopada możemy zyskiwać odpust zupełny, nawiedzając cmentarz, albo kościół; odmawiając modlitwę według intencji Ojca Świętego, trwając w stanie łaski uświęcającej.
Kończy się miesiąc październik; dziękujemy za wspólne trwanie na modlitwie różańcowej. Szczególnie dziękujemy rodzicom, czy dziadkom, którzy przyprowadzali dzieci na nabożeństwa, jest to znak prawdziwego świadectwa i apostolstwa.
W tym tygodniu: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca; zachęcamy do korzystania z darów duchowych, szczególnie spowiedzi i Komunii Świętej w pierwszy piątek. W tym tygodniu odwiedzimy chorych, prosimy o zgłoszenia.
Przez cały listopad będzie w naszym kościele różaniec w intencji naszych zmarłych; zapraszamy codziennie na godz. 17.30
Zachęcamy do nabywania prasy Katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Jadwiga Mirecka, Janisław Zyskowski, Piotr Bielecki, Anna Czajkowska, Ryszard Jakubowski. Prośmy dla nich i naszych zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Dobrej niedzieli.  Szczęść Boże.