NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 31 GRUDNIA 2023 R.

Dziękujemy za całoroczne zaangażowanie w życie parafialne poprzez modlitwę, obecność na Mszach świętych, poświęcony czas, pracę i ofiary i wszelką życzliwość.
Dziękujemy Dobremu Bogu za 27 dzieci ochrzczonych w ostatnim roku; 66 dzieci, które przystąpiły do I Komunii Świętej; 101 młodzieży, które przyjęły sakrament dojrzałości chrześcijańskiej, czyli bierzmowanie, za 11 par, które przyjęły sakrament małżeństwa. Modlimy się za 158 zmarłych w ostatnim roku. 
Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi; Msze św. od godz. 8.30 do 18.00.
6 stycznia,  w sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym. Na Mszach świętych błogosławieństwo kredy i kadzidła; tego dnia ofiarami wspieramy misje w Kościele Powszechnym.
Na Mszy św. o godz. 10.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają książeczki do nabożeństwa.
Po Mszy św. o godz. 11.30 wyjdziemy w Orszaku Trzech Króli, aby radować się wspólnie z Objawienia Pańskiego. Pójdziemy ul. Królewską do Placu marszałka Piłsudskiego i wrócimy stamtąd także ul. Królewską, aby oddać hołd Dzieciątku Jezusa przed Szopką na Placu Wolności. Zapraszamy do włączenia się we wspólne świętowanie.
5 stycznia Pierwszy Piątek Miesiąca; zapraszamy do korzystania z darów sakramentalnych.
Dziękujemy rodzinom, które przyjęły nas  w ostatnim tygodniu w czasie kolędy; za dar wspólnej modlitwy, ofiary i okazaną życzliwość.
Przymierze Rodzin zaprasza na spotkanie opłatkowe w Sali katechetycznej w sobotę 6 stycznia o godz. 16.00.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00; dzieci ze Szkoły św. Stanisława Kostki przedstawią Jasełka; zaś po Mszy św. o godz. 18.00 będzie koncert kolęd w wykonaniu naszej młodzieży; zapraszamy.
Zachęcamy do nabywania i lektury tygodnika: „Niedziela”; niech lektura prasy katolickiej przybliża nas coraz głębszego rozumienia prawd wiary, a także swojego miejsca i roli we wspólnocie Kościoła.
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Dariusz Wasilewski, Teresa Skowrońska, Zenon Przygocki. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.