PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17 MARCA 2024 R.

Rozpoczęliśmy nasze rekolekcje wielkopostne; polecajmy Bożej łasce ks. Edmunda Modzelewskiego SDB, który prowadzi nas przez te święte dni; módlmy się za siebie wzajemnie, abyśmy przygotowali nasze serca i umysły na dar Zmartwychwstania Pana.
Chorych w domach odwiedzimy we czwartek 21 marca; prosimy o zgłoszenia w kancelarii i zakrystii.
Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 17.15 oraz na Gorzkie Żale  w niedzielę o godz. 17.15. Gorzkie Żale połączone są z nauką pasyjną i procesją eucharystyczną wewnątrz kościoła. Zachęcamy do łączenia udziału w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żali z udziałem we Mszy Świętej; to Eucharystia jest celem i szczytem życia chrześcijańskiego.
Dzisiaj wspieramy ofiarami do puszek dzieło Hospicjum Kutnowskiego.
Za tydzień taca na ogrzewanie; z góry dziękujemy za ofiary.
W Niedzielę Palmową słuchamy Męki Pańskiej i uczestniczymy w obrzędzie błogosławieństwa palm; zachęcamy do przygotowania i przyniesienia palm.
W przyszłą niedzielę po Mszach świętych zbiórka do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego; dziękujemy za życzliwość.
Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Halina Bielecka, Andrzej Ciechomski, Karolina Malec, Janina Świrska, Danuta Stawowska. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…. 
Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.